ZAREZERWUJ LOFT NA SESJĘ

#instagramowe lofty na sesje zdjęciowe

Wyjątkowa przestrzeń po starej fabryce wyrobów gumowych: drewniana podłoga, cegła, betonowe ściany w stylu industrialnym i duże okna, a także wspaniałe światło dzienne od północno-zachodniej strony, stwarzają niesamowite warunki do organizacji sesji fotograficznych i różnego rodzaju produkcji. Do dyspozycji bar, recepcja, 2 korytarze, klatka schodowa i 9 różnych, pięknie zaaranżowanych loftów. Obiekt mieści się na 1 i 2 piętrze, bez windy.

Najczęściej zadawane pytania

Wynajem całego lokalu na potrzeby indywidualne: Bar + 4 apartamenty na cały dzień  kosztuje od 3000 zł netto. W przypadku sesji i projektów komercyjnych, prosimy o kontakt indywidualny.

Opłaty za wynajem studia fotograficznego są naliczane wg standardowego cennika (sesje zdjęciowe) lub zgodnie z indywidualnymi uzgodnieniami (komercja, filmy, teledyski).
Wszystkie ceny podane w cenniku są cenami brutto. Sesje zdjęciowe i inne projekty związane z wynajmem są opodatkowane 23% VAT.

W cenie wynajmu są wliczone dodatkowe gadżety typu magazyny mody, maszyna do pisania, świece itd. W cenie wynajmu nie uwzględniamy fotografa, wizażystki i profesjonalnych lamp – w tym celu prosimy o kontakt indywidualny.

 

 

Jesteśmy elastyczni dla Państwa, dlatego też dajemy możliwość zmiany terminu bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Przy publikacji zdjęć prosimy o oznaczanie naszej lokacji. Istnieje możliwość wykorzystania naszych prywatnych zdjęć do promocji sesji tylko i wyłącznie z oznaczeniem lokacji oraz fotografa.

W przypadku chęci wprowadzenia zwierząt na sesje zdjęciowe, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu potwierdzenia.

Niestety, nie współpracujemy na zasadach barterowych.

Płatności są regulowane z góry, przez nasz system rezerwacyjny z możliwością generowania faktury.